Jaunatnes centra tehniskā projekta publiskā apspriešana

21. augustā Ķekavas Jaunatnes iniciatīvu centra telpās norisinājās jaunā Jaunatnes centra tehniskā projekta publiskā apspriešana ar arhitektu Juri Pogu, kurš veidojis ideju vizualizāciju ne tikai ēkai, bet arī apkārtnes labiekārtošanai ap ēku kompleksu.

Uz publisko apspriešanu ierādās vairāk nekā 20 interesentu gan no Ķekavas jauniešu un iedzīvotāju vidus, gan no Ķekavas novada pašvaldības. Diskutējot par Jaunatnes centra projekta metu ar J.Pogu, tika apspriesti  jautājumi par lifta un atsevišķas telpas izveidi, kurā atrastos jauniešu radio un  video studija.

Jau ziņots, ka Jaunatnes iniciatīvu centra vajadzībām paredzēts pārbūvēt Ķekavā 100 gadus veco šķūni blakus, tā dēvētajai, mazajai skoliņai, Skolas ielā 2, kā arī vienā no ēkas daļām iekļaut garderobes, dušas, tualetes un inventāra novietošanas telpas līdzās esošā stadiona vajadzībām.

Ar projekta metu var iepazīties pašvaldības ēkā (Ķekavā, Gaismas ielā 19, k. 9) -  klientu apkalpošanas centrā vai 14. kabinetā.

Ķekavas novada pašvaldība

21.08.2013.