„ATSLĒGSIM” DEJAS BURVĪBU
Izskanējuši pieaugušo Dziesmu un Deju svētki. Esam piedzīvojuši vienu no karstākajām vasarām. Sajūta, ka tikai vakar ar dejotājiem atgriezos  no  festivālaTurcijā, ka tikai vakar piedalījāmies koncertā projekta „Patiesība aiz smaida” ietvaros. Laiks paiet nemanot. Vēl tikai divi mācību gadi un deju kolektīvs „Daina” jau septīto reizi  dosies uz skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkiem Rīgā.

Mans kā kolektīva vadītājas viens no galvenajiem pamatuzdevumiem ir ne tikai rast iespēju bērniem un jauniešiem saturīgi pavadīt  brīvo laiku, bet ieinteresēt viņus iesaistīties deju kolektīva darbā, iesaistīt viņus dziesmu un deju svētku tradiciju turpināšanā. Kolektīva pedagogiem visiem kopā galvenais pamatuzdevums ir palīdzēt dejotājiem „ATSLĒGT” dejas un Dziesmu un deju svētku burvību.

3. septembrī OTRDIENĀ Ķekavas kultūras namā atsāksim darbu:

Plkst.13:30 –gaidīsim 1-2.klašu audzēkņus (jaunākā grupa)
Plkst.14:45 – 3-4.klašu audzēkņus (vidējā grupa)
Plkst.16:15-  vecākā grupa

Pēc 10 gadu pārtraukuma 2015. Gada Dziesmu un deju svētkos Deju svētku programmā piedalīsies arī pirmsskolas vecuma bērnu deju kolektīvi.

JAUNUMS!
10. SEPTEMBRĪ plkst.18:00 AICINAM UZ NODARBĪBĀM BĒRNUS VECUMĀ NO 4 GADI.
2013./2014. mācību gadā strādāsim OTRDIENĀS un CETURTDIENĀS.
Informācija: Daina - mob.t.26333305,Līga – mob.t. 29147062.

Uz tikšanos Ķekavas kultūras namā !

Skolotājas Daina, Līga, Linda,

‘’ATSLĒGSIM”DEJAS BURVĪBU!