Skolēnu autobusu saraksts

• plkst. 11:15 – uz skolu no Valdlaučiem un Dzērumiem

• plkst. 11:00 – uz skolu no Mežsētām

1.septembrī no skolas

• plkst. 14:00 – uz Valdlaučiem un Dzērumiem (autobusu galapunkts – sākumskolas vecā ēka – jaunā ēka utt.)

• plkst. 14:00 – uz Plakanciemu un Mežsētām (sākumskolas vecā ēka – jaunā ēka – autobusu galapunkts utt.)

2.septembrī uz skolu

• plkst. 6.45 – Ķekava, autobusu galapunkts - Pļavniekkalna sākumskola, 7.10 - Kaļķu ceplis, 7.30 – Valdlauči, k.5 – pagrieziens uz Baložiem – Pļavniekkalna sākumskola – Ķekava, autobusu galapunkts - Ķekavas sākumskola

• plkst.7.30 – Valdlauči, Ķekava, autobusu galapunkts - Ķekavas sākumskola

• plkst. 6.55 – Čagas, 7.20 – Dzērumi, Ķekavas sākumskola – Ķekava, autobusu galapunkts

• plkst. 6.55 – Mežsētas,7.20 - Plakanciems, Ķekava, autobusu galapunkts, Ķekavas sākumskola

2.septembrī no skolas

• plkst. 12:00 – autobusi uz Valdlaučiem un Dzērumiem (autobusu galapunkts – sākumskolas vecā ēka – jaunā ēka utt.)

• plkst. 12:00 – autobuss uz Plakanciemu un Mežsētām (sākumskolas vecā ēka – jaunā ēka - autobusu galapunkts utt.)

Ķekavas novada pašvaldība

26.08.2013.