Ķekavas novadā aizvadīta Latvijas Olimpiskā diena

27.septembrī Ķekavas izglītības iestādēs, kā arī visā Latvijā norisinājās Olimpiskā rīta vingrošana, savukārt atlikušās dienas garumā Ķekavas sporta klubā notika stafetes sacensības skolēniem.

Tāpat kā lielajā sportā arī skolēnu sacensībās visu izšķīra tikai daži metri, sekunžu simtdaļas un pāris punkti. Spraigajās cīņās starp klasēm emocijas bijā īpaši sakāpinātas, jo savas komandas līdzjutēji centās atbalstīt pēc iespējas skaļāk.

Privātājā pamatskolā Gaismas tilts 97 rīta rosmi un vēlāk arī stafetes Ķekavas sporta klubā skolēni veica kopā ar vieglatlēti Anitu Klapoti, kas Latviju 10 km skrējienā pārstāvējusi 1992. gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs Barselonā.

Olimpiskās dienas tika rīkota ar mērķi, dalībniekus pamodināt, uzmundrināt, sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Rīta vingrojuma kompleksu tiešraidē pārraidīja radiostacija “StarFM” un televīzijas kanāls LTV7.

Olimpisko stafešu rezultātus skatīt šeit

Ķekavas novada pašvaldība

30.09.2013.