Rekonstruēs Nākotnes ielu

Šogad līdz ar jaunās sākumskolas pabeigšanu, arī Nākotnes iela tika atjaunota 280 m garumā - posmā no tiltiņa pār Ķekavas upīti līdz Misas kanālam, izbūvējot gājēju ietves, lietus ūdens novadīšanas sistēmu un autostāvvietu. Tāpat rekonstruēts stāvlaukums pie Nākotnes ielas 36/14 daudzdzīvokļu mājas.

Savukārt oktobrī ir noslēgts līgums par Nākotnes ielas tehniskā projekta izveidi visas ielas garumā, kas ļaus uzsākt atlikušās ielas daļas rekonstrukcijas darbus jau 2014. gada pavasarī.

Tilts pār Ķekavas upīti, starp Gaismas ielas 19, k.10 un Nākotnes ielas 36/14 namiem, tiks atjaunots 2014. gada vasarā.

Tāpat norisinās sarunas ar Latvijas Valsts ceļiem par satiksmes organizācijas sakārtošanu Nākotnes ielas krustojumā ar A7, jo, atveroties jaunajai Ķekavas sākumskolai, palielinājusies automašīnu intensitāte.

Ķekavas novada pašvaldība

09.10.2013.