Godinās Zelta pārus, kuru laulībā nodzīvojuši 50 gadus un ilgāk

Divi cilvēki viens otram iet pretī, lai kaut kad, kaut kur reiz satiktos. Iet pretī kopš pasaulē nākšanas, kopš savas pirmās dienas, jo tā viņu liktenī rakstīts.

Ķekavas novada pašvaldība jau otro gadu apzinājusi tos Zelta pārus, kuri laulībā nodzīvojuši 50 gadus un ilgāk, lai viņus kopā ar tuvākajiem cilvēkiem aicinātu ierasties aizkustinošā pasākumā par godu Zelta kāzu jubilejai. Zelta pāru godināšanas pasākums Zelta valsis notiks 17. oktobrī Ķekavas kultūras namā (ieeja tikai ar ielūgumiem).

Rīko Ķekavas novada pašvaldība sadarbībā ar Ķekavas novada kultūras aģentūru, Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centru un biedrību Sidrabaine.

Pasākuma rīkošanā jau otro gadu veiksmīgi iesaistās veikals „Alk Outlet” tirdzniecības centrā „Liiba”, kas Zelta pāriem pasākumā dāvā šampanieti pirmajam kāzu tostam.

Vineta Bērziņa

09.10.2013.