Diskusiju klubs "Tikšanās ar deputātu"

26. novembrī plkst. 18.00 Ķekavas kultūras nama mazajā zālē norisināsies Diskusiju kluba rīkotās debates "Tikšanās ar deputātu", kurās pārrunās attīstības un budžeta jautājumi.

Diskusijā piedalās:

Ķekavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Juris Krūmiņš.

Attīstības komitejas deputāti: Ilgonis Leišavnieks, Andis Damlics, Igoris Malinauskas, Ieva Stefensena, Olita Krastiņa, Andris Ceļmalnieks.

Pašvaldības pārstāvji: izpilddirektors Aivars Liškovskis, izpilddirektora vietnieka p.i. Astrīda Vītola, Attīstības daļas vadītājs Māris Ozoliņš, Telpiskās plānošanas daļas vadītājs Juris Križanovskis, Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras direktore Dace Cīrule.

Cienījamā Ķekavas sabiedrība - ne tikai pensionāri, sportisti, jaunieši, skolotāji! Visi ir aicināti izteikt viedokli, diskutēt par Ķekavas novada, Ķekavas tālāko attīstību, stadiona būvniecību un sporta kompleksa izbūvi pie jaunās Ķekavas sākumskolas, jauniešu centra attīstību utt.

Padomājiet, jautājiet! Jautājumus tikšanās reizē var sagatavot arī rakstiski. Esiet aktīvi!

Piedalieties jautājumu apspriešanā, no kuriem ir atkarīga jūsu dzīves kvalitāte!

Ķekavas novada pašvaldība

07.11.2013.