Comenius partneru vizīte Latvijā

No 23. līdz 27. oktobra pie mums ieradās viesi -  Comenius projekta partneri no Itālijas, Spānijas, Vācijas, Rumānijas, Francijas, Polijas un Turcijas. Kopējs dalībnieku skaits - 35 cilvēki, no kuriem 16 ir skolotāji un 19 skolēni vecumā no 14 līdz 24 gadiem.

Partnerskolu audzēkņus izmitināja mūsu skolas skolēni, tādējādi iegūstot iespēju iepazīt viens otru vēl labāk, pilnveidot angļu valodas prasmes, kā arī iegūt jaunus draugus citā valstī.

26. oktobrī notika partneru iepazīstināšana ar skolu un visu valstu prezentācijas. Tā kā projekta tēma ir „Vides ilgtspējība ir mūsu atbildība”, tad viens no pirmās projekta vizītes mērķiem bija iepazīstināt viens otru ar savas valsts vides problēmām.

Vizītes laikā arī braucām ekskursijā uz vietējo pārstrādes uzņēmumu Ragnsells, kā arī mūsu viesi apskatīja Rīgu un Siguldu.

Ciemiņi bija ļoti apmierināti ar šo tikšanos un ļoti iepriecināti par mūsu viesmīlību un draudzīgumu.

Līdz šim brīdim mūsu Comenius partnerības projektā mēs esam kopā apvienojuši stabilu komandu, kura ir radījusi Comenius stendu un publisku blogu portālā etwinning.net.

Jūlija Kokareviča,

projekta koordinātore