Ķekavas novada sporta laureāts 2013

7. decembrī Ķekavas kultūras namā Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra pulcēja novada sportistus, līdzjutējus un sporta dzīves atbalstītājus, lai godinātu 2013. gada labākos sportistu, komandas, trenerus un atbalstītājus.

Ķekavas novada sporta laureāta 2013 pasākumu vadīja sporta aģentūras direktore Dace Cīrule, Kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja vietnieks Aigars Vītols, bet atklāšanas runu teica domes priekšsēdētājs Valts Variks, uzsverot katra sportista nozīmi novadam, kā arī izsakot pateicību par viņu ieguldīto darbu, lai gūtu panākumus, kas izskanējuši valstiskā un vēl plašākā mērogā.

Apbalvošanas ceremonijā Sporta aģentūras vadība pateicās arī saviem 2013. gada sadarbības partneriem - t/c Liiba, uzņēmumiem Humus, Aniva, Ķekavas Avots, Melnā Kafija, KoBlenz, Baltās naktis (Mario), Teiko, Gandrs, EGMONT LATVIJA, Svani, DION Sportlab, Pindstrup, zemnieku saimniecībai Dorītes (Daugmales Jāņa bišu medus), autoskolai Berģi, fitnesa studijai Madam Fitness, SEB bankai un Reģionālajai pašvaldības policijai.

Sporta aģentūras vadība saka paldies Ķekavas novada domei par sniegto atbalstu sportam, par godprātīgi veikto darbu sporta aģentūras darbiniekiem, pašvaldības sportiskajiem darbiniekiem par atsaucību un izcīnīto 2. vietu Pierīgas pašvaldības darbinieku sporta spēlēs. Kā saka direktore Dace Cīrule: ”Sports māca ne tikai uzvarēt, bet ar godu zaudēt, vairo gribasspēku, prasmi plānot savu laiku, tātad māca dzīvot”.

7. decembrī Ķekavas kultūras namā tika apbalvoti Ķekavas novada labākie sportisti, treneri, komandas, atbalstītāji:

2013. gada panākums sportā jaunietēm – Agnese Āboltiņa (kalnu slēpošanu)

10. vieta Norvēģijas čempionātā (nobraucienā), 2013. gada 13. jūlijā izpildīts Olimpiskais A normatīvs supergigantā, kas dod iespēju startēt Ziemas Olimpiskajās spēlēs 2014, šobrīd Agnese cenšas izpildīt normatīvus arī nobraucienā un superkombinācijās.

2013. gada panākums sportā jaunietēm – Katrīna Krūmiņa (kalnu slēpošanu)

1.vieta Latvijas čempionātā (slalomā), 2.vieta Latvijas čempionātā (milzu slalomā). 6. vieta starptautiskajās sacensībās, Itālijā (slalomā), Katrīnas mērķis – ir izpildīt Olimpisko A normatīvu kalnu slēpošanā, kas dod cerību startēt Ziemas Olimpiskajās spēlēs 2014.

2013. gada panākums sportā jauniešiem – Nikolajs Bodrovs (karatē)

9. vieta Pasaules junioru un kadetu čempionātā, 3.vieta Budapeštas atklātajā turnīrā, 2.vieta Igaunijas atklātajā turnīrā.

2013. gada panākums sportā jauniešiem – Mārtiņš Veispals (smaiļošanā)

14.-15. vieta Pasaules Universiādē, 1. vieta Latvijas čempionātā, 3. vieta Baltijas čempionātā.

2013. gada panākums sportā sievietēm – Gundega Krīgere (jāšanas sports-iejāde)

1.vieta Latvijas Jātnieku federācijas kausa izcīņā iejādē Mazais aplis, 1. vieta Lietuvas kausā, 2. vieta Latvijas Republikas Ziemas čempionātā Mazais aplis.

2013. gada panākums sportā vīriešiem – Gints Klēģers (florbols)

6.vieta Pasaules čempionātā, 4.vieta Latvijas čempionātā.

2013. gada panākums sportā veterānēm – Vita Ciesniece (kalnu slēpošana)

Divas 2.vietas Baltijas kausā, 3.vieta Latvijas kalnu slēpošanas rangā meistariem.

2013. gada panākums sportā veterāniem – Ivars Krūmiņš (basketbols)

1.vieta Pasaules spēlēs Turīnā un Latvijas Republikas čempionātā Maksibasketbolā 65+.

2013.gada komandas panākums sportā jauniešiem – Ķekavas novada sporta skolas komanda regbijā

2. vieta Latvijas čempionātā regbijā 7., 5.vieta Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādē.

2013.gada komandas panākums sportā sievietēm – florbola komanda Ķekava

3. vieta Latvijas čempionātā, 2.vieta starptautiskajā turnīrā Latvian Open.

2013.gada komandas panākums sportā vīriešiem – ReFort/Ķekava (regbija klubs Miesnieki)

9. vieta Pasaules kausa satelītturnīrā, 1. vieta Latvijas kausā, 2. vieta Latvijas čempionātā

2013.gada komandas panākums sportā veterāniem – Ķekavas novada basketbola komanda 55+

3. vieta Latvijas Sporta veterānu (senioru) sporta spēlēs.

2013.gada komandas panākums tehniskās jaunrades sportā – Baložu vidusskolas velodrošības komanda

1. vieta CSDD sacensībās jaunajiem velosopēdistiem Jauno satiksmes dalībnieku forums 1. kārtā, 2.vieta CSDD sacensību Jauno satiksmes dalībnieku forums finālā.

Gada treneris 2013 – Andris Eglītis (basketbols)

1.vietas starptautiskajos turnīros – Gēteborgā, Cēsīs, Iohvi/Jarve Cup, A.Kraukļa 22. piemiņas turnīrā, 1.vieta Zemgales reģiona Bērnu Jaunatnes sporta spēlēs, 2.vieta Latvijas Republikas čempionātā (U11), 1.vieta Latvijas Sporta veterānu (senioru) sporta spēlēs (vīr. 55+)

Par ieguldījumu sportā – Ints Vancāns (florbols)

Viens no pirmajiem Ķekavā sāka popularizēt florbolu, pats spēlē un pārstāv Ķekavas veterānu komandu. Izveidoja pirmās bērnu un jauniešu komandas florbolā. Pašreiz vada Latvijā skaitliski lielāko florbola klubu Ķekavas bulldogs.

Gada atbalstītājs sportā 2013 – SIA Melnā kafija

SIA Melnā kafija jau vairākus gadus pēc kārtas ir sporta dzīves aktīvs atbalstītājs Ķekavas novadā. Atbalstījis un turpina atbalstīt Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras organizētās sacensības ar dažādām pārsteiguma balvām. Atbalsta tādus pasākumus, kā Ķekavas novada sporta svētkus, pludmales volejbola čempionātu un Ķekavas novada senioru sporta spēles.

Anete Medne

09.12.2013.