Ķekavas novadā atceras barikāžu laiku

Ķekavas novadā, tāpat kā citviet Latvijā, janvāra izskaņā norisināsies vairāki Barikāžu laikam veltīti pasākumi.

17. janvārī plkst. 19.00 Daugmales kultūras centrā notiks pasākums „Atceroties barikāžu laiku”, kurā uz tikšanos aicināti barikāžu dalībnieki un citi interesenti, lai diskutētu par barikāžu laika notikumiem un to ietekmi uz mūsdienu sabiedrību.

20. janvārī plkst. 19.00 Baložu pilsētā pie pārvaldes ēkas pulcēsies novada iedzīvotāji, lai ugunskura liesmām degot, atminētos 1991. gada ziemā pārdzīvotās sajūtas, tautas vienotību un patriotismu, kāds toreiz valdīja latviešu sirdīs.

Savukārt, lai veicinātu interesi jauniešu vidū par salīdzinoši neseno valsts vēsturi un izkoptu spēju literāri atspoguļot iegūto informāciju, Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs rīko eseju konkursu vidusskolēniem „Manas ģimenes barikāžu laika atmiņas”. Tāpat visas novada skolas tiek aicinātas piedalīties barikāžu laika piemiņai veltītu vides objektu izveidē.

Sabiedrisko attiecību un

konsultatīvā atbalsta daļa