Katlakalna bibliotēka atklāta

Katlakalna bibliotēka, kas atrodas 19. gadsimta beigās celtajā Katlakalna Tautas namā, kas uz laiku bija slēgta visiem apmeklētājiem, 6. martā tika svinīgi atklāta.

Bibliotēkas telpas ne vien skaisti izremontētas, bet kļuvušas arī daudz plašākas. Remontdarbi veikti 141,3 m2 lielā platībā – renovētas iekštelpas, pārbūvēti iekšējie ūdensapgādes, kanalizācijas un elektroapgādes tīkli, kā arī izbūvēta jauna vēdināšanas sistēma. Pārbūves rezultātā bibliotēka no nepilniem 60 m2 paplašināta līdz teju 153 m2.

Aicinām sekot līdzi Katlakalna bibliotēkas rīkotajiem pasākumiem, izstādēm, kā arī izmantot tās piedāvāto grāmatu klāstu. Katlakalna bibliotēka ir aprīkota ar visu nepieciešamo, lai skolēni un studenti varētu apgūt un realizēt savus skolas darbus, izmantot internetu un pieejamo literatūru. Aicināts ikviens interesents!

Alise Patmalniece

07.03.2014.