Aiztrauksim nogurumu „Veselības apļos 2014”

Dienām kļūstot arvien garākām un saulainākām, Ķekavas novada iedzīvotāji un viesi no marta līdz aprīlim ir aicināti piedalīties sporta aktivitātēs „Veselības apļi 2014”. Stiprināsim veselību un atgūsim spēkus ejot, nūjojot un skrienot!

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra novadniekiem un viesiem rīko sporta aktivitātes „Veselības apļi 2014”, kas katru trešdienu no 12.marta plkst.18.00 norisināsies Baložu meža daļā gar veloceliņu Titurga-Baloži un no 19.marta plkst.18.30 laukumā „Fortius” pie Ķekavas sporta kluba. Aktivitātes gājējiem, nūjotājiem un skrējējiem notiks līdz 30.aprīlim.

Visu vecumu interesenti ir aicināti piedalīties aktivitātēs un kopā svaigā gaisā aiztraukt ziemas nogurumu. Veiklākie dalībnieki, tiks apbalvoti ar pārsteiguma balvām.

Ar plašāku informāciju par pasākuma norisi var iepazīties mājas lapā http://sports.kekava.lv.  Uz tikšanos aktīvā un aizraujošā pavasarī!

Informāciju sagatavoja:

Laura Mozule