„Jauniešu gada balvas 2013” apbalvošanas ceremonija

Piektdien, 21. martā, plkst. 19.00 Baložu vidusskolā notiks „Jauniešu gada balvas 2013” apbalvošanas ceremonija.  Priecāsimies redzēt ikvienu Ķekavas jaunieti, kā arī mūsu draugus un jauniešu ideju atbalstītājus.

Šogad tiek aizsākta jauna tradīcija „Jauniešu gada balva” un ticam, ka šī kļūs par labu tradīciju, ne tikai pasakot paldies ikvienam, kurš domā par jauniešiem un iesaistās viņu dzīves uzlabošanā, bet arī liks citiem, vēl balvas neieguvušajiem nominantiem, darīt mazliet vairāk, lai jau nākamajā gadā iegūtu šo titulu. Ķekavas novada Jauniešu gada balva ir pasākums, kurā jaunieši izvirza savus līderus, atbalstītājus un  iedvesmotājus titula iegūšanai.

Katram Ķekavas novada jaunietim tika dota iespēja aizpildīt elektronisko anketu, lai ieteiktu savus kandidātus katrā no sekojošajām nominācijām.

NOMINĀCIJAS:  Sportiskākais jaunietis, Talantīgākais jaunietis, Foršākais skolotājs: Ķekavā, Daugmalē un Baložos, Labākā ēdināšanas iestāde, Draudzīgākais veikals, Jauniešu deputāts,

Gada notikums 2013.

Pasākuma īpašais viesis - Kaža (ar akustisko koncertprogrammu).

No Ķekavas autobusu galapunkta plkst. 18:20 uz pasākumu Baložos vedīs autobuss,

pēc pasākuma - atpakaļ uz Ķekavu!

Ķekavas novada

Jaunatnes iniciatīvu centrs