Jaunie satiksmes dalībnieki parāda zināšanas

16. aprīlī Reģionālās pašvaldības policijas iecirknī pulcējās vairāk nekā 20 Ķekavas vidusskolas skolēni, lai kārtotu eksāmenu velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai. Lai nokārtotu šo pārbaudījumu, jaunajiem satiksmes dalībniekiem bija jādemonstrē savas zināšanas ceļu satiksmes noteikumos.

Reģionālā pašvaldības policija ik gadu rīko apmācības ar iespēju saņemt velosipēda vadītāja apliecību. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem šogad stājušās spēkā izmaiņas ceļu satiksmes noteikumos, kas paredz iespēju iegūt apliecību jau sākot no 10 gadu vecuma iepriekšējo 12 gadu vietā.

Tie, kas vēlas iegūt velosipēda vadītāja apliecību, bet nepaspēja to izdarīt šajā reizē, var pieteikties atkārtotām apmācībām personīgi Reģionālās pašvaldības policijas iecirknī vai skolā pie klašu pedagogiem.

Sabiedrisko attiecību un

Konsultatīvā atbalsta daļa