Šodien Lielā Talka – visi pie darba!

Šodien, 26. aprīlī visā Latvijā cilvēki pulcējušies, lai kopīgiem spēkiem sakoptu vidi. Arī Ķekavas novadā sākusies rosība. Talkas gars ir skāris daudzus, tiek sakoptas ne tikai oficiāli reģistrētās sabiedriskās vietas, bet arī piemājas dārziņi un pagalmi.

Jau vakar tika sākti darbi vairākās vietās novadā. Pensionāru biedrība „Polārblāzma” sakopa bērnu rotaļu laukumu Ķekavas centrā. SIA „Maxima Latvija” administrācijas kolektīvs tīrīja Krustkalnu mežu, Ķekavas un Baložu vidusskolu skolēni – savu skolu teritorijas.

Ja kāds vēl nav izlēmis, kurp doties, pavisam novadā ir 35 oficiāli reģistrētas vietas. Piemēram, Doles – Ķekavas ev. Lut. draudze talko Ķekavas Brāļu kapos, jaunieši sakopj Daugavas krastu Dārznieku ielā, Ķekavā, tāpat tiek tīrīta fermas drupu apkārtne pie estrādes Ķekavā. Baložos talkai reģistrēti abi Titurgas ezera krasti, pļava aiz vidusskolas, kurā regulāri tiek organizēts velokross, savukārt Daugmalē nozīmīgākais objekts ir Nāves sala, kur šodien talko Latvijas Republikas aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis un NBS karavīri.

Ar visiem Talkai pieteiktajiem objektiem var iepazīties interneta vietnē www.talkas.lv vai zvanot Ķekavas novada koordinatorei Sigitai Varikai pa tālruni 26417724.

Sabiedrisko attiecību un

konsultatīvā atbalsta daļa