„Zanzibāras vasara” nometnes 1.-7. klasei un pirmsskolniekiem

Zaļā pļavā, basām kājām, jautrās spēlēs katra diena!

Jau trešo gadu "Zanzibāra" aicina bērnus uz dienas nometnēm Ķekavā, un šogad pirmo reizi nometnes arī mazajiem pirmsskolniekiem!

Nometnes skolniekiem (1.-7.klase): 7.-11. jūlijs / 4.-8. augusts. Nometnes cena Ķekavā deklarētiem bērniem 100 EUR. Nometnes programma nemainīgi aktīva: skvošs, sports, jautras spēles, radošās darbnīcas, peldēšanās, pārgājiens, pundurtruši. Darba laiks plkst. 7-19, ēdināšana 3 reizes dienā.

Nometnes mazajiem (5-8.gadi): 30. jūnijs - 4. jūlijs / 28. jūlijs - 1. augusts. Nometnes programma: sportiņš, jautras spēles, lielais rotaļu laukums, radošās darbnīcas, peldēšanās, pārgājiens, pundurtruši, dabas pētīšana. Darba laiks plkst. 7-19, ēdināšana 3 reizes dienā. Nometnes cena 105 EUR.

Mēs apsolām vecākiem, ka katras dienas beigās atdosim jums bērnus nogurušus, bet laimīgus par kolosāli pavadītu dienu!!

Vairāk informācijas: www.zanzibara.lv, 22001295. Pieteikšanās sūtot e-pastu uz zane@zanzibara.lv

Organizē: Biedrība „Aktīvai Ķekavai”

Nometnes skolniekiem līdzfinansē Ķekavas novada pašvaldība

Zane Ešenvalde