Ķekavas vidusskolas jaunieši piedalās vides ilgspējības projektā Bordesholmā

Jau trešo gadu Bordesholmas pilsētas dome organizē vides ilgtspējības projektu, kurā šogad piedalījās Ķekavas vidusskolas 10. un 11.klases jaunieši- Ella Elīza Dumpe, Čaks Levits, Aivars Ozoliņš, Paula Jurģe, Armands Zelčs un Paula Minusa. Šī gada tēma bija „Atjaunojamās enerģijas”, kuras ietvaros jaunieši viesojās Bordesholmā un tās apkārtnē no 2014.gada 13.-21.jūnijam, klausījās lekciju Ķīles Universitātē par saules baterijām, to izmantošanu un attīstības vēsturi, apmeklēja iespaidīgu vēja ģeneratoru ražotni „Enercon”, biogranulu apkures katlu ražotni, kā arī biogāzes ražotni Bordesholmā.

Dalība projektā jauniešiem ir lieliska iespēja papildināt savas vācu valodas zināšanas, kā arī padziļināti iegūt zināšanas par atjaunojamo enerģiju iespējām, to izveidošanu un vides resursu saglabāšanu.