Ķekavas vidusskolā uzlabos dabaszinātņu apguvi

Ķekavas vidusskolā ar Eiropas Savienības (ES) atbalstu tiek uzlabota materiālā bāze kvalitatīvai dabaszinātņu apguvei.

Projekta rezultātā vasarā Ķekavas vidusskolā notiks četru – ķīmijas, fizikas, bioloģijas un matemātikas kabinetu renovācija, iegādātas un uzstādītas mēbeles bioloģijas kabinetā. Savukārt līdz gada beigām tiks iepirktas un piegādātas iekārtas, piederumi, aprīkojums un tehnoloģijas kvalitatīvai vispārējās vidējās izglītības programmas īstenošanai ķīmijā, fizikā, bioloģijā un matemātikā, ieskaitot digitālās informācijas apstrādes sistēmas.

Remontdarbus skolā plānots pabeigt līdz jaunā mācību gada sākumam, visu projektā paredzēto aktivitāšu pabeigšanas termiņš - 2010. gada nogale.

Projekta Kvalitatīvai dabaszinātņu apguvei atbilstošas materiālās bāzes nodrošināšana Ķekavas vidusskolā kopējās izmaksas ir 98 392 lati, no kuriem 85 % veido Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums un 3% – valsts budžeta dotācija pašvaldībām.

Ķekavas novada pašvaldības finansējums veido 12 % no projekta izmaksām jeb 11 807 lati (vienošanās ar Valsts izglītības attīstības aģentūru par projekta īstenošanu Nr.2009/0069/3DP/3.1.3.1.0/08/IPIA/VIAA/017).

Māris Ozoliņš