Sveicam Zinību dienā!

Skolas sirdspuksti ir skolēni,
Bet skolas stiprums – skolotāji.
Cik ilgi pastāvēs skola, tik ilgi būs pasaule šī.

Nospraust jaunus mērķus esam pieraduši gadu mijā, bet Jums, skolēni un skolotāji, gada ritums sākas līdz ar jauno mācību gadu, kad izvirzāt sev jaunas apņemšanās un nākamos sasniedzamos uzdevumus.

Jums katram šie uzdevumi būs atšķirīgi, jo Jūs katrs esam īpaši - ar savu raksturu un saviem talantiem, un tie palīdzēs Jums izpildīt sev doto uzdevumu.

Tādēļ Zinību dienā novēlu Jums visiem izvēlēties savu uzdevumu, ko vēlaties īstenot šajā mācību gadā. Jums, skolēni, to paveikt palīdzēs vecāki un skolotāji, jums tikai pašiem tas no sirds ir jāgrib.

Pirmklasniekiem novēlu, lai pirmā skolas diena sagādā prieku un ar šādām jaukām sajūtām doties uz skolu visu mācību gadu. Savukārt skolotājiem - zinātkārus audzēkņus, atbalstošus kolēģus un radošu darba vidi!

Veiksmīgu visiem jauno 2014./2015. mācību gadu!

Ķekavas novada pašvaldības vārdā
domes priekšsēdētājs Valts Variks