Ildzes Jurkovskas diplomdarbs tiek izmantos Ķekavas novada pašvaldības reprezentācijas materiālos

27. novembrī Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Valts Variks izteica atzinību Ķekavas Mākslas skolas absolventei Ildzei Jurkovskai un viņas ģimenei, kā arī Ildzes pasniedzējai Lindai Auziņai par ieguldījumu Ķekavas novada vārda popularizēšanā.

Ildzes autordarbs, kas ir viņas diplomdabs Ķekavas Mākslas skolā pie pasniedzējas Lindas Auziņas, šobrīd kā vizuālais motīvs tiek izmantots dažādos Ķekavas novada pašvaldības reprezentācijas materiālos, piemēram, bukletā, sienas kalendārā, informatīvajos stendos.

Gandarījums un lepnums par to, ka šis darbs ir tapis Ķekavā, mākslas skolā, kā rezultātā darbam ir īpaša vērtība, un tas lieliski sasaucās ar novada saukli.

Neviltots prieks ir par Ildzes māksliniecisko talantu, saglabājot vienkāršību un estētismu gan savos darbos, gan sevī. Ildzes darbs ietver latvisko zīmju spēku, saules ritumu un tās gaišumu.

Sabiedrisko attiecību un konsultatīvā atbalsta daļa
27.11.2014.