Ministru prezidents Valdis Dombrovskis darba vizītē apmeklēja Ķekavas novadu

13. augustā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis darba vizītē apmeklēja Ķekavas novadu. Darba vizītes laikā Ministru prezidents apskatīja Publiskās Privātās Partnerības projektu – pavisam nesen atklāto PII „Bitīte”, kur iepazinās ar PPP projekta realizācijas gaitu, nākotnes iecerēm, iespējām un vajadzībām.

Vizītes laikā tika apmeklēti Ķekavas novada uzņēmumi SIA „Baltās naktis” un SIA „Melnā kafija”, tika apskatītas ražotnes, apzināti uzņēmumu panākumi Latvijas un ārvalstu tirgos, kā arī apzinātas problēmas.

Ministru prezidents tika aicināts apskatīt Ķekavas sākumskolu, un jaunās Ķekavas sākumskolas būvniecības projektu, paredzēto vietu un realizēšanas iespējas. Iecere tika atzinīgi novērtēta un konceptuāli atbalstīta.

Vizītes noslēgumā V. Dombrovskis tikās ar Ķekavas novada iedzīvotājiem, kā ietvaros sniedza informāciju par situāciju valstī un atbildēja uz interesējošiem jautājumiem.

Sabiedrisko attiecību daļa