Ķekavas novada skolēni dāvanā saņem skolas somas

Jauno mācību gadu uzsākot, Dāvināšanas svētku – „Atbalsti skolēnu” ietvaros vairāk kā 50 novada skolēni dāvanā saņēma skolas somas un citas noderīgas lietas skolai.

Dāvināšanas svētki – „Atbalsti skolēnu” notika 22. augustā un ikvienam bija iespēja palīdzēt ģimenēm, kuras šobrīd finansiālu apstākļu dēļ saskaras ar grūtībām, lai bērnu sagatavotu skolas gaitām. Svētku dalībnieki dāvāja dažādas noderīgas lietas – skolas somas, klades, burtnīcas, rakstāmpiederumus, rotaļlietas, apģērbu un apavus, mācību grāmatas un citas noderīgas lietas. Daudzi iedzīvotāji izmantoja iespēju ziedot līdzekļus naudas izteiksmē, lai tālāk jau biedrība „Solis tuvāk” iegādātos ģimenēm nepieciešamas skolas lietas. Kopumā tika saziedoti vairāk kā 200 lati.

Pasākumā aktīvi piedalījās arī Ķekavas novada Domes deputāti gan ziedojot dāvanas skolēniem, gan aktīvi piedaloties Dāvināšanas svētkos. Vislielāko pateicību izsakām deputātiem, kuri palīdzēja svētku organizēšanā visas dienas garumā - Arnoldam Keisteram, Ilgonim Leišavniekam un Jurim Jerumam.

Šie svētki tapuši pateicoties vairākiem atbalstītājiem un novada uzņēmējiem – Ķekavas novada Domei, Ķekavas kultūras aģentūrai, Tūrisma informācijas centram, T/C „Liiba”, „Bambaleo”, Kafejnīcai „Ņamm”, „Melnā kafija”, „Baltās naktis”, „Officeday”, Mini ZOO Ķekavas „Līči”, SIA „KIRK”. Izsakām lielu pateicību atbalstītājiem un uzņēmējiem par neatsveramu atbalstu.

Svētku dalībniekus jautrā koncertprogrammā priecēja Ķekavas mākslas vingrošanas klubs „Feja” un Deju teātris „Jūras pērles” no Salaspils.

Pēc iedzīvotāju aicinājuma, šāda labdarības akcija notiks arī nākamgad.

Sabiedrisko attiecību daļa