Muzeju nakts ietvaros Ķekavas Mākslas skolas objekti brīvā dabā

Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu projektu nedēļas „Objekts Ķekavai” noslēgums norisināsies 16.maija Muzeju nakts ietvaros.

Aicinām iedzīvotājus šo vakaru pavadīt arī pastaigājoties pa Ķekavu ar novadpētniecības muzejā,  no plkst.19.00-20.30, saņemtu objektu karti.

Karte būs ceļvedis Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu un skolotāju kopdarbā radītajiem objektiem, kas asociēsies ar Raiņa un Aspazijas kādu no daiļdarbiem.

Šajā ceļvedī  būs doti uzdevumi, uz kuriem varēs atbildēt, aplūkojot konkrēto objektu un minēt arī, jūsuprāt, interesantāko darba nosaukumu.

Izteiktais  vērtējums būs motivējošs tālākam darbam gan audzēkņiem, gan skolotājiem. Lai mēs to uzzinātu un arī Jūs iepriecinātu, aizpildīto karti gaidīsim muzejā līdz  plkst. 21.00.

Meklēsim Raini un Aspaziju Ķekavā!

Mākslas skolas saime
11.05.2015.