Brauc droši – apgūsti ceļu satiksmes noteikumus!

Ķekavā bez maksas iespējams apgūt ceļu satiksmes noteikumus, lai iegūtu vadītāja apliecību. Ķekavas novada pašvaldības policijas galvenais inspektors Gundars Dzenis pasniedz teorijas daļu visiem, kuri vēlas apgūt svarīgākos ceļa satiksmes noteikumus, lai pēc tam CSDD varētu sekmīgi iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

Velosipēda tiesības ir nepieciešamas, lai piedalītos kopējā ceļa satiksmē. Apmācības ceļu satiksmes noteikumos skolēniem organizē skola, bet īsteno Reģionālā pašvaldības policija. Savukārt, lai saņemtu apliecību, jānokārto pārbaudījums CSDD.

Apmācības apmeklēt var jebkurš interesents, kas sasniedzis desmit gadu vecumu vai kuram apritēs desmit gadi līdz apliecības saņemšanai. Tomēr tas nenozīmē, ka riteņbraukšanas tiesības var saņemt tikai skolas vecuma bērni – kā izrādās atsaucīgi un ļoti pateicīgi par šādu iespēju ir arī pensionāri, kam par iemeslu arī ir izveidotas bērnu un pensionāru grupas.

Sabiedrisko attiecību daļa

18.05.2015.