Piesakies un esi viens no Ķekavas novada video klipa varoņiem!

Top video klips par Ķekavas novadu. Vai tu esi no Ķekavas un vēlies gūt pieredzi filmēšanas laukumā? Aicinām pieteikties!

Meklējam-

Ģimenes modelis- vecāki vecumā no 26-35 gadiem, ar diviem sākumskolas vecuma bērniem. Var pieteikties gan ģimene, gan katrs personāžs individuāli.

Pāris- jaunieši vecumā no 18 līdz 26 gadiem. Ja esi drošs un gatavs uztaisīt „selfiju” kameras priekšā ar savu otro pusīti vai tieši pretēji- speciālistu izvēlētu tēlu, aicinām pieteikties!

Klipu Ķekavas novada pašvaldība veido ar BOOB aģentūru, ar kuru jau tika izveidota veiksmīga sadarbība Ķekavas sākumskolas atklāšanas video materiāla izveidē. Lai veidotu priekšskatu, aicināt aplūkot video-

Ja redzi sevi kameras priekšā un esi gatavs piedalīties, aicinām aizpildīt anketu un pievienot savu foto, to sūtot uz e- pastu PR@kekava.lv.

Anketas un foto gaidīsim līdz 2.jūnijam.

Sabiedrisko attiecību daļa
26.05.2015.