Ķekavas Mūzikas skolai projektu ietvaros piešķirts finansējums pieredzes apmaiņas braucieniem un dalībai nometnē

1. VIAA (“Valsts izglītības attīstības aģentūra”) piešķīrusi finansējumu mūzikas skolas direktorei Daigai Ventniecei Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta „Cilvēkresursu attīstība un izglītība” Stipendiju grāntu shēmas ietvaros izglītības darbinieku mobilitātes īstenošanai. Stipendija piešķirta pieredzes apmaiņas braucienam uz Suzuki mūzikas skolu (Allegro Suzuki Tonlistarskoli) Reikjavīkā (Īslande) laikā no 20.-26. septembrim. Vizītes laikā notiks iepazīšanās ar Suzuki muzikālās apmācības sistēmu, kā arī apmeklētas mācību nodarbības.

2. Ķekavas Mūzikas skola Nordplus Junior programmas ietvaros saņēmusi finansējumu audzēkņu un pedagogu mobilitātei 2011.gadā sadarbībā ar Tabasalu (Igaunija) mūzikas skolu. Ziemeļu Ministru padomes izveidotās programmas mērķis ir stiprināt sadarbību izglītības jomā starp Dāniju, Igauniju, Īslandi, Latviju, Lietuvu, Norvēģiju, Somiju un Zviedriju, atbalstot pedagoģiskā personāla un audzēkņu mobilitāti, projektus un sadarbības tīklus starp izglītības iestādēm un organizācijām. Projekta ietvaros notiks 3 mobilitātes- janvārī Ķekavā viesosies Tabasalu Mūzikas skolas delegācija, aprīlī Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi viesosies Igaunijā, bet jūlijā notiks kopīga vasaras nometne Igaunijā. Projekta „We create together” ietvaros Ķekavas un Tabasalu audzēkņi kopīgi muzicēs, piedalīsies apvienotās mācību stundās, savukārt pedagogi gūs pieredzi kopīgā darbā gan ikdienas mācību procesā, gan iestudējot ar audzēkņiem kopīgu koncertprogrammu.

Ķekavas Mūzikas skola