Jau šonedēļ salidojums Ķekavas vidusskolai – 40

Šogad Ķekavas vidusskolai - jubilejas gads. Pirms 40 gadiem vērās skolas durvis. Skola tā ir konkrēta vieta – ēka ar tās telpām. Ir būtiski, cik tās piemērotas mācību procesa nodrošināšanai, vai tās veicina izziņas procesu.

Tieši cilvēki ir tie, kas ēkā ienes dzīvību, kas veido skolas atmosfēru. Ar cilvēkiem domāts visus, kuri šeit diendienā mācās un strādā. Tie ir pedagogi, skolēni un skolas tehniskais personāls. Viņi ir tie, kas gadiem ir veidojuši un turpina veidot Ķekavas vidusskolu.

Visi Ķekavas vidusskolas absolventi un pedagogi tiek aicināti uz skolas 40 gadu jubilejas svinībām 24. oktobrī plkst. 18.00.

Reģistrācija no 16.00.

Svinīgā daļa 18.00.

Dalības maksa 10.00 eiro.

Līdzi ņemt groziņu.

Dalību pieteikt: 67937196; 67813032

Cienījamie Ķekavas vidusskolas absolventi, sakarā ar skolas 40 gadu jubileja, aicinām Jūs dalīties ar savām krāšņākajām atmiņām no skolā piedzīvotā laika. Interesantākie stāsti tiks iekļauti pasākuma scenārijā.

Stāstus lūgums sūtīt līdz 15. septembrim uz: murmanisj@gmail.com vai zvanīt -26513393 (Juris).

Sīkāka informācija skolas mājas lapā www.vidusskola.kekava.lv

Ķekavas vidusskolas direktore

Sandra Pugovka