Trīs novadniekus apbalvo ar Lāčplēša Goda zīmi

Latvijas valsts aizsardzības fonda “Lāčplēsis” valde 19. oktobrī nolēma piešķirt apbalvojumu trim Ķekavas novada iedzīvotājiem.

Ar Lāčplēša Goda zīmi apbalvoti uzņēmējs Ivars Mangulis,  kultūras darbinieks, J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas docents Jānis Grigalis un putnu fabrikas “Ķekava” Tehniskās daļas vadītāja vietnieks Dainis Jansons.

Apbalvojuma pasniegšana notika 11. novembrī Lāčplēša dienas pasākumā “Atsaucoties pašam sev – garā stipram kļūt” Ķekavas kultūras namā.

Apbalvojums piešķirts par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanā, pašaizliedzīgu darbu un aktīvu sabiedrisko darbu.

Atgādinām, ka jau iepriekš, laika posmā no 2003. līdz 2009. gadam, ar šo goda zīmi apbalvoti pieci novadnieki – Ķekavas vidusskolas skolotājs Andris Eglītis, uzņēmējs, bijušais SIA “Dālderi” valdes priekšsēdētājs Māris Šops, uzņēmējs, SIA “Co Priedes” valdes priekšsēdētājs Pēteris Geks, bijušais Ķekavas pagasta pašvaldības priekšsēdētājs Gunārs Vilde un bijušais Ķekavas vidusskolas direktors Valdis Ozols.

Latvijas valsts  aizsardzības  fonda  valdes  loceklis Māris Šops

12.11.2015.