Valsts svētkiem veltītie pasākumi

Ķekavā

13. novembrī 19.00 Doles Tautas namā

Dzintras Gekas dokumentālā filma "Dieva putniņi". Emocionāla un izzinoša filma, kas ļaus Latvijas svētkos apzināt un atcerēties to mūsu tautas daļu, kura bija spiesta ilgi būt šķirta no savas mīļās dzimtenes. Tikšanās ar filmas režisori. Ieeja: 2 eiro.

17. novembrī 19.00 Ķekavas kultūras namā

Valsts svētku svinīgais pasākums “Stāsti Latvijai” ar amatierkolektīvu piedalīšanos un balli kopā ar grupu “Es, Tu un saksafons”. Ieeja bez maksas.

Baložos

13. novembrī plkst. 19.00 no Baložu vidusskolas līdz Titurgas ezeram

Svētku gājiens ar lāpām  par godu Baložu pilsētas 24 jubilejai

14. novembrī 18.00 Baložu pilsētas kultūras namā

Koncerts “Vēstules. Dzeja. Latvija”. Piedalās kultūras nama kolektīvi. Ieeja bez maksas.

22.00 Balle ar grupu “Galaktika”.

Ieeja: biļetes iepriekšpārdošanā līdz 10.novmebrim 8,00 eiro, pasākuma dienā 10,00 eiro.

18. novembrī 17.00 Baložu pilsētas kultūras namā

Dokumentālā filma "Laimes Formula". Ieeja: 2 eiro.

Daugmalē

11. novembrī plkst. 18.00

Lāčplēša dienas Lāpu gājiens no Daugmales pagasta pārvaldes dosimies kopīgā gaismas gājienā un iedegsim svecītes pie Važu rāvēja.

16. novembrī plkst. 18.00
Latvijas Neatkarības dienas koncerts “Mani vārdi Latvijai” Daugmales multifunkcionālajā centrā. Piedalās Daugmales folkloras kopa un Daugmales pamatskolas koris.

Katlakalnā

13. novembrī 19.00 Katlakalna Tautas namā

Dzintras Gekas dokumentālā filma "Dieva putniņi". Emocionāla un izzinoša filma, kas ļaus Latvijas svētkos apzināt un atcerēties to mūsu tautas daļu, kura bija spiesta ilgi būt šķirta no savas mīļās dzimtenes. Ieeja: 2 eiro.

14. novembrī 12.00 Katlakalna Tautas namā

Valsts svētku pasākums, visu paaudžu sadziedāšanās “Sirds dziesmas Tēvzemei” kopā ar dziesminieci Austru Pumpuri un Austras bērniem.

Mellupos

21.novembrī plkst.13.00 Latvijas dzimšanas diena Mellupos sociālās mājas zālē atklāsim novadnieces Dagmāras Lauriņas izstādi, Velta Strazdiņa izstāstīs dzejnieces Melnupju Marijas traģisko un mīlas pilno stāstu un aizsāksim akciju “Ozola stāsts”.

Sabiedrisko attiecību daļa

09.11.2015.