Vērtēs pašvaldības budžeta projektu

Sabalansējot budžeta iespējas un pašvaldības iestāžu vajadzības, lai nodrošinātu pašvaldības funkciju izpildi, šobrīd ir sagatavots Ķekavas novada pašvaldības budžeta projekts 2016. gadam.

Budžeta projekts janvārī tiks izskatīts visās sešās domes nozares komitejās, bet domes sēdē to plānots pieņemt 28. janvārī.

2016. gada pašvaldības budžeta galvenā prioritāte ir atvēlēt nepieciešamos līdzekļus, lai šogad saņemtu aizņēmumu no valsts kases  Ķekavas sākumskolas 3. kārtas būvniecības uzsākšanai.  Ķekavas sākumskolas 3. kārtas būvniecībai nepieciešams aizņēmuma  no valsts aptuveni  7,6 miljonu eiro apmērā.  25 %, proti, 2,5 milj. eiro no kopējās summas segs pati Ķekavas novada pašvaldība, 2016. gadā šim mērķim ieplānojot 1,6 milj. eiro, bet 2017. gadā - aptuveni 934 000 eiro.

Sabiedrisko attiecību daļa

04.01.2016.