Barikādēm - 25

Šogad aprit 25 gadi kopš 1991. gada barikādēm, kad iedzīvotāji apvienojās kopīgam un cēlam mērķim. Gadadienas ietvaros skolās notiek izglītojošie pasākumi bērniem, bet ikvienam interesentam 20. janvārī plkst. 19.00 Doles Tautas namā varēs noskatīties dokumentālo filmu par Daini Īvānu -  “Īvāns”.

Pasākumi izglītības iestādēs par godu Barikāžu dienas 25. gadadienai

·  19. janvārī  plkst. 10.00 Pļavniekkalna sākumskolā – pasākums “Latvija Barikāžu laikā”.

·  19. janvārī  plkst. 13.10-14.50 Daugmales pamatskolā - pasākums “Latvija Barikāžu laikā”.

·  Līdz 15. janvārim  Baložu vidusskolas Stikla zālē ir apskatāma izstāde “Barikādēm 25”.

·  Līdz 20. janvārim skolēnu grupas var doties uz Ķekavas novadpētniecības muzeju, kur muzeja darbinieki iepazīstinās ar Barikāžu laiku vēsturi.

Par Barikāžu atceres pasākumu centrālo programmu Rīgā lasiet - www.barikades.lv

Savukārt Ķekavas novada iedzīvotāju dalību Barikādēs aprakstīja Ķekavas novadpētniecības muzejs izdevumā “Ķekavas Novads” (2015, Nr. 2., 8. un 9. lpp.) .

Sabiedrisko attiecību daļa

14.01.2016.