Ķekavas novada skolu audzēkņiem panākumi CSDD rīkotā konkursā

11. janvārī Baložu vidusskolā notika konkursa „Gribu būt mobils” pusfināls Rīgas reģionam, kurā mūsu novadu pārstāvēja Baložu vidusskolas, Daugmales pamatskolas un privātskolas “Gaismas Tilts ‘97” komandas.

Baložu vidusskolas komanda ar visaugstāko punktu skaitu ieguva 1. vietu, privātās pamaskolas “Gaismas Tilts 97” skolēniem - 4. labākais rezultāts, savukārt Daugmales pamatskolas audzēkņiem – 7. augstākais punktu skaits.

Šogad jau devīto reizi Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) rīko izglītojošu un interesantu konkursu 6. – 8. klašu skolēniem, topošajiem un esošajiem velosipēdistiem un mopēdistiem par ceļu satiksmes drošību – „Gribu būt mobils!”.

Konkursa „Gribu būt mobils” fināla uzvarētājkomandas katrs dalībnieks saņems balvā planšetdatoru.  Fināla sacensību otrās un trešās vietas ieguvēji saņems ceļojuma dāvanu karti, ko varēs izmantot pēc saviem ieskatiem. Veiksmīgākie neklātienes sacensību dalībnieki saņems noderīgas balvas. Balvas savā īpašumā iegūs arī visu klātienes sacensību - septiņu pusfinālu dalībnieki.

Par konkursu vairāk www.gribubutmobils.lv

Sabiedrisko attiecību daļa