Pasākumu ceļvedis brīvdienām!

Brīvdienās sporta skolas 5 gadu jubileja! Nāc un atbalsti mūsu sportistus komandu sacensībās. Kultūras centri piedāvā- komponista Viktora Pizāna jubilejas koncertu, "Savieši" un draugu tradicionālo deju ziemas koncertu, kā arī "Zīles" un deju draugu koncertu. Svētdien radošās darbnīcas – liesim, tīsim, apgleznosim sveces.

Kultūra

30. janvārī 15.00 Komponista Viktora Pizāna jubilejas koncerts “Skan stabule pār ūdeņiem”. Piedalās kori, deju, vokālie un koklētāju ansambļi, programmā V.Pizāna kompozīcijas. Ieeja: 1 eiro.

30.janvārī 18.00 Savieši un draugu tradicionālais ziemas koncerts “ Pērtiķīti, rezgalīti, ko mums dosi šo gadiņ?” Dančus vedīs - deju kolektīvi “Pavards”, “Kūzuls”, Lecam pa vecam”, “Savieši” un “Katlakalns”. Ieeja brīva.

30.janvārī 18.00 tautas deju kolektīvu koncerts "Zem sniega segas". Piedalās deju kolektīvi- Gatve, Katvari, Rīgas amatniecības vidusskolas deju kolektīvs un Zīle.

31.janvārī 13.00 Rokdarbu pulciņš “Labieši” aicina uz radošo darbnīcu – liesim, tīsim, apgleznosim sveces Ķekavas kultūras namā. Dalības maksa  - 1 eiro (par materiāliem).

Sports

29.janvārī 16.00 Ķekavas novada sporta skolas 5 gadu jubileja Ķekavas kultūras namā.

30.janvārī 14.00 Latvijas čempionāta spēle florbolā sievietēm. Komanda "Ķekavas Buldogs" pret komandu "Rubene" Ķekavas sporta klubā.

31.janvārī 12.00  Maksibasketbola spēle. Komanda  "Ķekava" pret  komandu "Tukums" Ķekavas vidusskolā.

Sabiedrisko attiecību daļa
29.01.2016.