Lieldienu pasākumi Ķekavas novadā

27. martā plkst. 12.00

Doles - Ķekavas ev. lut. baznīcā Ķekavas Jauniešu simfoniskā orķestra koncerts. Diriģents: Pēteris Plūme.

27. martā plkst. 12.30

Lieldienas Daugmalē! Daugmales multifunkcionālajā centrā svētku koncerts, piedaloties daugmaliešiem. Koncerta noslēgumā īpašais viesis - iluzionists Robijs Trankalis. Pēc koncerta Lieldienu aktivitātes un multiplikāciju filmas Daugmales pamatskolā. Ieeja bez maksas.

28. martā plkst. 12.00

“Oliņ, boliņ Lieldieniņa” izrāde bērniem ” Mazā cālēna Lielā diena” Katlakalna Tautas namā, dziesmas un danču rādīs Tautas nama kolektīvi un draugi, olu krāsošana un ripināšana, tradicionālās Lieldienu zupas vārīšana un baudīšana. Līdzi ņemiet- krāsotas un nekrāsotas olas, radus, draugus, kaimiņus!

28. martā plkst. 17.00

Kamermūzikas koncerts Otrajās Lieldienās “Panis Angelicus” Baložu pilsētas kultūras namā.  Piedalās: “Trio Angelicus” - Elīna Šimkus, soprāns, Ieva Šablovska, arfa, Sondra Lejmalniece, flauta. Programmā mūzika, kas runā par eņģeļiem un garīgām tēmām: J.S. Bahs, K.F.E. Bahs, R. Dubra, S. Franks, E.Grīgs, V.A. Mocarts, A. Vivaldi. Biļetes: 5 eiro, skolēniem- 4 eiro ( iepriekšpārdošanā līdz 18. martam 3,50 eiro).

28. martā plkst. 18.00

Tradicionālais teātra dienai veltītais koncertuzvedums “Gogelmogels Lieldienās”  Ķekavas kultūras namā. Ieeja bez maksas.

Sabiedrisko attiecību daļa
21.03.2016.