Vēl līdz 15. jūnijam uzņēmēji var pieteikt vakances skolēniem

Jau trešo gadu ar Ķekavas novada pašvaldības finansiālu atbalstu novada uzņēmēji tiek aicināti piedāvāt darbu Ķekavas novada skolu skolēniem. Savukārt skolēni, kas ir vecumā no 13 līdz 18 gadiem, ir Ķekavas novada vispārējās izglītības iestāžu audzēkņi un ir deklarēti Ķekavas novadā, tiks aicināti pieteikties iesniegtajām vakancēm.

Šī projekta mērķis ir radīt iespēju skolēniem apgūt darba prasmes un iemaņas, iegūt pirmo darba pieredzi un izpratni par profesijām un nepieciešamo zināšanu līmeni tajās, kā arī veicināt sadarbību starp pašvaldību un Ķekavas novada uzņēmējiem.

Vasaras nodarbinātības pasākumus koordinē pašvaldības Izglītības daļa. Nodarbinātības pasākumi šī projekta ietvaros tiek organizēti laika periodā no 1. jūnija līdz 31. augustam.

Darbavietas skolēniem var piedāvāt Latvijas Republikā reģistrēti uzņēmumi, pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības, biedrības un nevalstiskās organizācijas, nosūtot pieteikuma anketu uz e-pasta adresi darbs.vasara@kekava.lv līdz 15. jūnijam.

Vairāk informācijas

Sabiedrisko attiecību daļa