Dziedāt korī ir stilīgi - to pierādīs kori sadziedāšanās koncertā Ķekavā

27. maijā Ķekavā notiks septiņu novadu skolu koru sadziedāšanās koncerts “Skaņā dziesmā vesels gars”, kurā piedalīsies18 kori, pulcējot uz skatuves gandrīz 700 skolēnu.

Sadziedāšanās koncertā piedalīsies 2.-4. klašu un 5.-9. klašu kori no Ķekavas, Siguldas, Olaines, Garkalnes, Ikšķiles, Salaspils un Līgatnes novada.

Vislielāko kora pārstāvniecību koncertā nodrošina Ķekavas novads ar deviņiem skolu koriem (Daugmales pamatskolas 2.-4. klašu un 5.-9. klašu kori, Baložu vidusskolas 2.-4. klašu un 5.-9. klašu kori, Ķekavas vidusskolas 2.-4. klašu un 5.-9. klašu kori, zēnu koris, Pļavniekkalna sākumskolas 2.-4. klašu koris, privātās pamatskolas “Gaismas Tilts 97” 1.-4. klašu koris).

No Ikšķiles novada uzstāsies trīs kori (Ikšķiles vidusskolas 2.-4. klašu un 5.-9. klašu kori, Tīnūžu pamatskolas 1.-4. klašu koris “Saulespuķe”), no Siguldas novada – divi (Siguldas vidusskolas 3.-4. klašu koris un Siguldas 1. pamatskolas 2.-4. klašu koris). Pa vienam korim koncertā būs no Olaines (Olaines 1. vidusskolas 2.-5. klašu koris), Garkalnes (Berģu mūzikas un mākslas pamatskolas 2.-4. klašu koris), Salaspils (Salaspils 1. vidusskolas 2.-4. klašu koris) un Līgatnes (Līgatnes vidusskolas 5.-10. klašu meiteņu koris) novadiem.

Lai balsis skanīgāk skanētu vienotā mūzikas taktī un veiksmīgi apgūtu koncerta repertuāru, jaunie dziedātāji  pulcējušies trijos kopmēģinājumos jau kopš gada sākuma.

Pirms lielā sadziedāšanās koncerta dalībnieki dosies svētku gājienā, kas sāksies pulksten 16.40 no Ķekavas Mūzikas skolas un noslēgsies koncerta norises vietā – Ābeļdārzā, pie lielās skatuves.

Savukārt pēc sadziedāšanās koncerta dziedātāji pierādīs, ka ne tikai prot skaisti dziedāt, bet arī labi sportot. Tādēļ koru dalībniekiem savas fiziskās izturības spējas  būs jāapliecina arī veiklības stafetēs Ķekavas sākumskolas stadionā. Bet noslēgumā, pēc labi padarīta darba, varēs kārtīgi atpūsties diskotēkā.

Skolu koru sadziedāšanās koncerts “Skaņā dziesmā vesels gars” notiks Veselības un sporta nedēļas ietvaros 27. maijā plkst. 17.00-19.00 Ķekavā, Ābeļdārzā, Skolas ielā 2.

Sadziedāšanas koncerta dienā būs satiksmes ierobežojumi.

27. maijā plkst. 10.00-14.30 būs ierobežota satiksme Nākotnes ielā, taču plkst. 14.30 līdz 19.00 – Nākotnes ielā, no privātskolas līdz Nākotnes ielas 1, (“tā dēvētajam, “Kodolam”) transporta kustība būs slēgta.

Autobraucēji slēgto ielas posmu varēs apbraukt, izmantojot Dienvidu ielu. Satiksmes plūsmu uzraudzīs Reģionālā pašvaldības policija. Savukārt koru dalībnieku transports tiks izvietots Dārznieku ielā.

Veselības un sporta nedēļas pasākumu programma

Sabiedrisko attiecību daļa
23.05.2016.