Pasākumu ceļvedis brīvdienām!

Šajā nedēļas nogalē koru lielkoncerts Ķekavas Ābeļdārzā, vasaras ieskaņu koncerts. Sestdien piedalies fotoveloorientēšanās pasākumā, kā arī citos sporta pasākumos Sporta nedēļas ietvaros. Svētdien kultūras un atpūtas svētki un tirdziņš Baložos, vakarā dokumentālais kino.

27. maijā  17.00 Ķekavas Ābeļdārzā septiņu novadu skolu koru sadziedāšanās koncerts “Skaņā dziesmā vesels gars”. Pirms koncerta 16.40 svinīgais dalībnieku gājiens no Ķekavas Mūzikas skolas līdz lielajai svētku estrādei.

27. maijā 18.00 Doles Tautas namā  vasaras ieskaņas koncerts   aicina Ķekavas Mūzikas skolas pedagogi.

28.maijā 10.00 pie Ķekavas novada tūrisma koordinācija centra Velofotoorientēšanās Ķekavas novadā.

28.maijā visas dienas garumā Sporta diena Ķekavas sākumskolas ābeļdārzā, stadionā, pie Jaunatnes iniciatīvu centra un Tūrisma koordinācijas centra.

29.maijā 9.00  Baložu pilsētas kultūras nama skvērā Kultūras un atpūtas svētki un Pavasara tirgus.

29.maijā 18.00 Dokumentālā filma par dziedātāju Aiju Rimšu "Īsamirdzi zviagznēm leidz".

Sabiedrisko attiecību daļa
27.05.2016.