Ķekavas novada fonds aizsāk jaunu tradīciju Ķekavā

Šogad Ķekavā novada svētku laikā notiks jauns un aizraujošs pasākums „Labdarības bumbu rallijs”, kuru organizē Ķekavas novada fonds. Pasākums sola ne tikai gandarījumu par ziedotajiem eiro labdarības mērķim, bet atraktīvā veidā - krāsainu bumbiņu sacensībā - ļauj cīnīties arī par balvām.

„Labdarības bumbu rallijs” norisināsies Ķekavas novada svētku ”Rakstā zeme, rakstā saule” ietvaros 18. jūnijā plkst. 14.00. Bumbu rallijs ir sacensības, kurās ikviens, iegādājoties sacensību karti, saņems unikālo numuru. Numurs tiks uzrakstīts uz bumbas, kura vienlaikus ar citām tiks iebērta Ķekavas upītē. Tās bumbas, kas, cīnoties ar šķēršļiem, finišēs pirmās, izcīnīs saviem īpašniekiem balvas, kuras sarūpējuši vietējie uzņēmēji.

Sacensību uzvarētāji tādā secībā, kā finišēs bumbas, varēs izvēlēties sev vēlamāko balvu no sarūpētā balvu groza.

Ienākumi no „Labdarības bumbu rallija” tiks izmantoti projektu konkursa finansēšanai. Konkursa ietvaros jau šoruden iedzīvotāji varēs saņemt atbalstu savām iecerēm. Konkursa mērķis ir, pilnveidojot sevi un vairojot cilvēku līdzatbildību, radīt jaunas iespējas Ķekavas novada attīstībai. Piemēram, bērnu rotaļu laukumu izveide, sakoptas taciņas, dažādu pasākumu organizēšana Ķekavas novadā.

Kā piedalīties? Iegādājies sacensību karti 2 eiro vai trīs kartes 5 eiro vērtībā un saņem bumbas unikālo numuru, ar ko startēsi Novada svētkos. Pasākuma sacensību kartes pieejamas 18. jūnijā, no plkst. 10.00 līdz 13.00 novada svētku norises laukumā pie Doles Tautas nama un, sākot no 1. jūnija,

• Ķekavas novada Tūrisma informācijas centrā, adrese: Rīgas ielā 26, Ķekavā;
  • Ķekavas kultūras namā, adrese: Gaismas ielā 17, Ķekava;
  • Baložu pilsētas kultūras namā, adrese: Skolas ielā 4, Baložu pilsētā;
  • Daugmales multifunkcionālajā centrā, adrese: "Skola", Daugmales pagastā.

Bumbu rallijs ir iespēja laimēt vērtīgas balvas no novada uzņēmēju sarūpētā balvu groza, tostarp:

• Laistīšanas ierīce (SIA “Akvedukts”),
  • Romantiskas vakariņas krodziņā "Bamba Leo",
  • Ģimenes kartes Ķekavas Mini Zoo apmeklējumam,
  • Dāvanu kartes baseina apmeklējumam Daugmales multifunkcionālajā centrā,
  • Brauciens zirga pajūgā visai ģimenei (biedrība “Zelta rati”),
  • Ielūgums uz rokfestivālu KLANGFEST,
  • Dāvanu kartes automašīnas mazgāšanai (SIA “Fresh car”),
  • Velosipēda apkope (SIA “Juspa”),
  • 10 kvadrātmetri paklājzāliens (SIA “Latvijas meliorācija”),
  • Skaisti rokām darināti lina izstrādājumi no biedrības “Linum”,
  • Romantiska nakts divām personām mājiņā uz ūdens (kempings “Zanzibāra”),
  • Gards klinģeris un lielā pica (bistro “Ņamma”),
  • Dāvanu karte fitnesa kluba apmeklējumam (Fitnesa klubs "Eliksīrs"),
  • Dāvanu karte laivu izbraucienam (Jenču laivas),
  • Garšīgas saldumu balvas no Konfelādes (SIA “GiLine”),
  • Vērtīgi pārtikas grozi (P/F "Ķekava"),
  • Dāvanu karte veikaliņā “Dimaija”,
  • Atsvaidzinošs strukturētais ūdens (SIA “Memory water”)
  • Dažādu tēju komplekti (SIA “Linda Griin”) u.c.

Sabiedrisko attiecību daļa

30.05.2016.