Ķekavas mākslinieki piedalīsies smilšu skulptoru festivālā

Ķekavas Mākslas skolas pedagogi un audzēkņi 21.-24. jūlijā Ventspilī piedalīsies smilšu skulptoru festivālā „Zelta smilšu grauds”. Mākslas darbus, kas veidoti no smiltīm un ūdens, veidos trīs Ķekavas Mākslas skolas pedagogi – Zīle Ozoliņa-Šneidere, Iveta Šveisberga, Signe Kalēja, un 12 skolas audzēkņi, darbojoties četrās komandās.

Kā informē festivāla rīkotāji, festivālā ar saviem smilšu mākslas darbiem centīsies pārsteigt mākslinieki arī no Aizputes, Kuldīgas, Priekules, Lietuvas un Krievijas. Šogad festivāla konkursa tēma – daba.

Konkursā piedalīsies Latvijas mākslas skolu komandas, individuālie dalībnieki un ģimeņu grupas, kas veidos mākslas darbus no smiltīm. Šogad kā jauninājums - profesionāli mākslinieki/pedagogi no Latvijas veidos piecas smilšu skulptūras.

Sabiedrisko attiecību daļa
14.07.2016.