Septembrī pašvaldības policijas redzeslokā drošība pie skolām

Sākoties jaunajam mācību gadam, rītos ievērojami palielinājusies satiksmes intensitāte pie Ķekavas novada izglītības iestādēm. Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki šajā laikā strādā pastiprinātā režīmā, nodrošinot uzraudzību pie visām novada skolām.

Jau ierasts, ka pēc vasaras brīvlaika septembra sākumā ielas izglītības iestāžu tuvumā pārņem mērens haoss, jo strauji palielinās gājēju, riteņbraucēju un automašīnu skaits. Tādēļ Reģionālā pašvaldības policija aicina iedzīvotājus – kā gājējus, tā jebkuru transporta līdzekļu vadītājus - būt īpaši uzmanīgiem un ievērot satiksmes drošības noteikumus.

Lai pievērstu skolēnu uzmanību drošības jautājumiem, pašvaldības policijas darbinieki jau ar septembri organizēs lekcijas skolās. Taču arī vecāki tiek aicināti pārrunāt ar bērniem drošības jautājumus, lai izvairītos no dažādiem nelaimes gadījumiem.

Sabiedrisko attiecību daļa

05.09.2016.