11. novembrī Ķekavā notika Lāčplēša dienai veltīts lāpu gājiens un piemiņas brīdis Trušeļu kapos

...Bet tagad es saku, lai kur es stāvu,

No Ķekavas, Juglas un Tīreļa es jūtu

Ieplūstam sevī dīvainu strāvu,

Kas liek manai sirdij un muskuļiem augšup tiekties

Un es kliedzu: "Pieminiet Misu un Iecavu,

Pieminiet savus pulkus, visus astoņus!"

(A.Čaks)

Pasākumā piedalījās kupls skaits dažādu paaudžu novada iedzīvotāji, lai godinātu tos, kuri cīnījās un atdeva savas dzīvības, lai Latvijas Republika pastāvētu. Ticība, drosme, dzimtenes mīlestība bija tās trīs lietas, kas motivēja latviešu karavīrus atdot visu par mūsu dzimtenes – Latvijas neatkarību un brīvību.

Piemiņas brīdī uzrunu teica Ķekavas novada Domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis. Visus klātesošos ar saviem skaņdarbiem priecēja kvintets „EMO” (vadītājs, Ķekavas mūzikas skolas pedagogs Kaspars Stankevičs), Ķekavas vidusskolas un privātās pamatskolas „Gaismas Tilts 97” jaunieši (pedagogs Silvija Zītare) ar A.Čaka dzejas lasījumu.

Pasākumu organizēja Ķekavas novada pašvaldība sadarbībā ar izglītības iestādēm.

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem!

Sabiedrisko attiecību daļa