Skolēni iesaistās projektā “Labdarības skola”

Mēneša garumā Ķekavas vidusskolas 5.a klases skolēni un audzinātāja Ilze Lisovska sarūpēja grāmatas, mantas, puzzles un spēles, lai 4. novembrī dotos uz pirmsskolas izglītības iestādi “Ieviņa” iepriecināt bērnus ar lietām, no kurām paši bērni ir izauguši, bet citiem tās varētu ļoti labi vēl noderēt. Katrs skolēns, kurš sarūpēja kādas lietiņas, izvēlējās grupiņu, kurai viņš tās nogādās. Bijām ļoti priecīgi par jauko sagaidīšanu un kopīgo rotaļu ar 6.grupiņas bērniem. Skolēni bija sajūsmā par atkalredzēšanos ar savām audzinātājām un auklītēm.

Esam priecīgi par to, ka bijām pirmie, kuri pieteica savu dalību Ķekavas novada fonda organizētajā projektā “Labdarības skola” un varējām padarīt dienu priecīgāku gan sev, gan pirmsskolas izglītības iestādes bērniem.

Paldies 5.a klases vecākiem par līdzdalību, bērnudārza vadītājai Birutai Jokstei un kolēģēm par jauko uzņemšanu un Ķekavas novada fonda valdei par atbalstu!

5. a klase un audzinātāja Ilze Lisovska

07.11.2016.