Atklāj Daugmales pamatskolas muzeja jaunās telpas

Lāčplēša dienas dienā, 11. novembrī, svinīgi tika atklātas Daugmales pamatskolas muzeja jaunās telpas, kas pēc remonta ieguvušas ne tikai vizuāli gaumīgas aprises, bet arī plašākus apmērus.

Atklāšanā lenti pārgrieza Daugmales patrioti - Daugmales pamatskolas muzeja pedagoģe  Zinaida Matisone un Ķekavas novada domes priekššēdētāja 1. vietnieks Juris Krūmiņš.

Atklāšanas reizē Ķekavas novada domes priekššdētājs Andis Damlics pasniedza pateicības rakstus pieciem Daugmales pamatskolas audzēkņiem - Kristiānai Viša,i Montai Bergmanei, Betijai Alainei, Ritvaram Pelsim un Samantai Kaļķei par ieguldījumu, uzturot dzīvu latviešu strēlnieku piemiņu, tāpat pateicības rakstu saņēma skolotāja Zinaida Matisone par ieguldījumu skolēnu patriotiskajā audzināšanā.

Muzejā var atrast laika un vēstures liecības gan par Daugmales pamatskolu, Nāves salu, mazpulku, kolhozu Daugmalē un citiem ar Daugmali saistītiem interesantiem faktiem.Muzeja atjaunošanas darbus finansēja Ķekavas novada pašvaldība.

Sabiedrisko attiecību daļa

14.11.2016.