Brīvdienu ceļvedis

Nedēļas nogalē, 25.-28. novembrī, Ķekavas novada iedzīvotāji un viesi tiek aicināti izbaudīt dažādas kultūras, izklaides un sporta iespējas.

Piektdien, 25. novembrī

Plkst. 12.00 Ķekavas sporta klubā  - Latvijas čempionāts florbolā U12 (meitenes)

Plkst. 17.00 Baložu pilsētas bibliotēkā - tikšanās ar pasaules apceļotāju un daudzu ceļojumu grāmatu autoru Pēteri Strubergu. Autors līdz šim paspējis pabūt 80 valstīs un apgūt pilnīgi visus pasaules kontinentus. Laipni aicināti visi, kurus interesē ceļojumi, stāsti par tālām un eksotiskām zemēm. Būs grāmatu apgāda “Jumava” grāmatu galds. Ieeja brīva.

Plkst.  19.00 Daugmales multifunkcionālajā  centrā - koncerts “Strauja teka Daugaviņa”. Pēc tam Danču vakars.

Plkst. 19.00 Ķekavas kultūras namā -  šova programma "Karabas". Biļetes”: 3 -15 eiro.  Biļetes nopērkamas pirms izrādes kultūras namā.

Plkst. 19.00 Ķekavas kultūras namā -  Ķekavas novada čempionāts zolītē, 3.posms

Plkst. 19.30 Baložu pilsētas kultūras namā -  vīru kora "Ķekava" koncerts “Alfrēds Vinters dzīvē un dziesmā”. Ieeja bez maksas.

Plkst. 19.30 Katlakalna Tautas namā -  interaktīvs improvizācijas šovs „Smieties nav aizliegts”. Dažādi improvizēti, humora pilni un izklaidējoši stāsti par aktuālo un mazliet aizmirsto! Ņem līdzi sevi, sev tuvākos un nāc pavadi lielisku laiku kopā ar mums! Ieejas maksa 3 eiro. Galdiņu rezervācija pa tālr. 26439276.

Sestdien, 26. novembrī

Plkst. 12.00 Valsts svētku pasākums Mellupu un Plakanciema iedzīvotājiem,  valsts svētkiem veltīta bērnu zīmējumu izstādes atklāšana Mellupu sociālajā centrā

Plkst. 19.00 Doles Tautas namā -  Ķekavas danču vakars. Spēlēs Rīgas danču kluba un Ķekavas muzikanti. Dejošanas priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Svētdien, 27. novembrī

Plkst. 10.00 Ķekavas sporta klubā -  Ķekavas novada 2016.gada čempionāts novusā dubultspēlēs.

Plkst. 11.00 Daugmales pamatskolā -  Ķekavas novada atklātais čempionāts telpu futbolā “Īstie veči-Ķengarags”

Plkst. 12.00 Daugmales pamatskolā - Ķekavas novada atklātais čempionāts telpu futbolā “Daugmales Dadzis-GTS”

Plkst. 12.00 Ķekavas vidusskolā - Maxibasketbols 55+ vīrieši “Ķekava-Dakteri”

Plkst.  12.00 Ķekavas sporta klubā - Latvijas čempionāts florbolā U12 (zēni)

Plkst. 13.00 Daugmales pamatskolā - Ķekavas novada atklātais čempionāts telpu futbolā “Antidopings.lv-Trilines Poligrāfija”

Plkst. 14.00 Daugmales multifunkcionālālajā  centrā - pirmās Adventes koncerts „Mazu brīdi pirms...” .

Plkst.  16.00  Baložu kultūras namā -  Pirmajā Adventē - Jānis Kurševs, tenors, un Agnese Egliņa, klavieres, kamermūzikas koncertprogrammā “Dzejnieka mīla”, sadarbībā ar Latvijas Koncertiem. Biļetes: 4 eiro, skolēniem, pensionāriem – 3 eiro. Iepriekš pārdošanā no 14. līdz 23.novembrim - 2,50 eiro, biļetes nopērkamas kultūras nama kasē.

Plkst. 19.00 Ķekavas sporta klubā - Latvijas čempionāta spēle florbolā (vīr.2.līga) “Ķekavas Bulldogs-SC Mēmele/Code”.

Sabiedrisko attiecību daļa

25.11.2016.