Aktuālais brīvdienu ceļvedis

Gaidāmajām brīvdienām veltītā kultūras pasākumu programma solās uzburt Ziemassvētku sajūtu un īpaši iepriecināt Ķekavas novada bērnus un pensionārus.

Šajā nedēļas nogalē – no 16. līdz 18.decembrim – Ķekavas novadā tiks ieskandināti Ziemassvētki. Visi tie, kas vēlas notvert svētku sajūtu, ir aicināti apmeklēt Kultūras nama kolektīvu Ziemassvētku ieskaņas koncertu “Ziemassvētki mūsmājās”.

Ķekavas novada senioriem un pirmsskolas vecuma bērniem tiks dāvāta īpaši plaša Ziemassvētku pasākumu programma, ko sadarbībā ar kultūras iestādēm organizē Ķekavas novada Sociālais dienests un pašvaldība.

Savukārt novada sporta dzīves līdzjutēji ir aicināti apmeklēt maxibasketbola spēles, Latvijas florbola čempionāta mačus un Ķekavas novada atklāto čempionātu telpu futbolā.

Piektdien, 16.decembrī

Plkst.14.00 Doles Tautas namā - Senioru Ziemassvētku gaidīšanas balle. Muzicēs Ķekavas mūzikas skolas audzēkņi un grupa ”Mazā Ģilde”

Plkst.20.00 Ķekavas sporta klubā - Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas spēle (vīr.) BK Ķekava-Mārupes SC

Sestdien, 17.decembrī