Vēl var paspēt pietikt savu sporta laureātu 2016

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra arī šajā gadu mijā rīko ikgadējo pasākumu „Ķekavas novada sporta laureāts 2016” ar mērķi noskaidrot Ķekavas novada labākos sportistus, trenerus un sporta komandas 2016. gadā, apzināt Ķekavas novadā pārstāvēto sporta veidu izcilākos panākumus 2016. gadā un  apbalvot labākos Ķekavas novada sportistus, trenerus, reģistrētās sporta organizācijas, komandas un atbalstītājus, kuri veicinājuši sporta attīstību novadā.

Pieteikumus var iesniegt Ķekavas novada iedzīvotāji, treneri un sportisti par 2016.gada labākajiem sasniegumiem sportā. Komisija izskata un izvērtē 2016.gada sportistu rezultātus pēc aģentūras apkopotās informācijas un iesniegtajiem pieteikumiem par augstākajiem sasniegumiem un apbalvo kopumā 16 nominācijās.

Pretendentu pieteikumi jāiesniedz līdz 2017. gada 3. janvārim Ķekavas novada pašvaldībā vai Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūrā, vai aizpildot anketas mājaslapā.

Laureātu apbalvošana notiks 2017. gada 20. janvārī plkst. 19.00 Ķekavas vidusskolas sākumskolas ēkā. Balvu fonds EUR 2500,00.

Nolikums un pieteikuma anketa

Sabiedrisko attiecību daļa