Brīvdienu ceļvedis 27.-29.janvārim

Pēdējai janvāra nogalei veltītais brīvdienu ceļvedis aicina kopā izsmieties, izdejoties, apgūt jaunas prasmes un turpināt ziemas prieku baudīšanu Ķekavas novadā!

Pašmāju komiķis un rakstnieks Maksims Trivaškevičs ierosina pasmieties par šobrīd un vienmēr aktuālo, "Savieši un draugi" ielūdz uz ziemas koncertu  "Tiku, taku vist' ar gaili", savukārt meistare Vija Liepa seno amatu darbnīcā aicina apgūt celošanas pamatus.

Tikmēr sporta pasākumu piekritēji var izvēlēties šaha, florbola un telpu futbola čempionātus Ķekavas sporta klubā, kā arī startēt ziemas aktivitāšu seriāla “Ziema 2017” pēdējā posmā Baložos.

Piektdien, 27.janvārī

Plkst.18.00 Baložu vidusskolā – Ķekavas nov. atklātais čempionāts šahā jauniešiem

Sestdien, 28.janvārī

Plkst. 9.20 Baložu pilsētas kultūras namā - līnijdeju sacensības “Junioru kauss 2017”

Plkst.11.00 Baložu vidusskolas sporta laukumā - Ziema 2017 III posms

Plkst.12.00 Ķekavas sporta klubā - Latvijas čempionāts florbolā U10 (meitenes) sabraukums

Plkst.18.00 Katlakalna Tautas namā - VPDK “Savieši “ un draugu koncerts  “Tiku, taku, vist’ ar gaili!”

Plkst.19.00 Doles Tautas namā – Maksima Trivaškeviča komēdijas šovs "Stand- up izrāde latviešu valodā

Svētdien, 29.janvārī

Plkst.11.00 Ķekavas sporta klubā - Ķekavas novada atklātais čempionāts telpu futbolā Antidopings.lv - GTS

Plkst.11.00 Katlakalna Tautas namā – seno amatu darbnīca "Celošanas pamati" kopā ar meistari Viju Liepu