Brīvdienu ceļvedis 24.-26.februārim

Šovakar Ķekavas kultūras namā notiks tikšanās ar novadniekiem – radošo Miltiņu ģimeni. Rītdien Ķekavas novadā pirmo reizi viesosies starptautiskais Masku tradīciju festivāls ar masku skati, masku grupu koncertiem, gājieniem un rituāliem. Savukārt svētdien aktieris Jānis Jarāns Baložos uzstāsies ar monoizrādi “Mana kaķa dienasgrāmata”.

Plašas izvēles iespējas arī sporta pasākumu cienītājiem – Ķekavas novadā šajās brīvdienās norisināsies novusa un spaikbola čempionāti, Ķekavas novada atklātais čempionāts telpu futbolā un citi ne mazāk aizraujoši pasākumi, ar kuriem iespējams iepazīties aktuālajā brīvdienu ceļvedī.

Piektdien, 24.februārī

Plkst. 19.00 Ķekavas kultūras namā - Pasākumu cikla "Radu raksti" tikšanās ar mūsu novadniekiem - radošo Miltiņu ģimeni (ieeja bez maksas)

Plkst. 19.00 Katlakalna Tautas namā - Režisora A.Ēķa komēdija  “ SVINGERI”

Sestdien, 25.februārī

Plkst. 10.00 Pie Katlakalna Tautas nama - XVIII Starptautiskā Masku tradīciju festivāla dalībnieku gājiens un masku izrādīšanās

Plkst. 10.00 Ķekavas sporta klubā - LR komandu čempionāts novusā sievietēm 4.posms

Plkst. 11.00 Daugmales pamatskolā - Daugmales spaikbola turnīrs

Plkst. 12.00 Ķekavas vidusskolā - Maxibasketbols 30+ sievietes Ķekava 30 - Rīgas satiksme 40

Svētdien, 26.februārī

Plkst. 10.00 Ķekavas kultūras namā - Amatu darbnīcā - meistarklases adīšanā

Plkst. 11.00 Daugmales pamatskolā - Ķekavas novada atklātais čempionāts telpu futbolā Trilines Poligrāfija - FC Ķengarags

Plkst. 12.00 Daugmales pamatskolā - Ķekavas novada atklātais čempionāts telpu futbolā Daugmales Dadzis - Antidopings.lv

Plkst. 13.00 Daugmales pamatskolā - Ķekavas novada atklātais čempionāts telpu futbolā NAUDA - GTS

Plkst. 13.00 Ķekavas sporta klubā - Latvijas čempionāta spēle florbolā (siev.) FK Ķekava - FK NND

Plkst. 16.00 Baložu kultūras namā - Jānis Jarāns monoizrādē pieaugušajiem “Mana kaķa dienasgrāmata”

Savukārt nākamās nedēļas nogales plānos iekļaujama saruna ar fotomākslinieci Sigitu Lapiņu foto izstādē "Gaismā celtie", Imanta ziedoņa dzejas un epifāniju lasījums literāri muzikālā pasākumā ar Kasparu Znotiņu un Juri Vaivodu, kā arī starptautiskajai sieviešu dienai veltītie pasākumi – solistu apvienības “Jubilāri” koncerts un improvizācijas vakars “Sievietes smiekli – veldze dvēselei”.

Sabiedrisko attiecību daļa

24.02.2017