Tuvojas Jauniešu gada balvas 2016 pasniegšanas ceremonija

17. martā plkst. 19.00 Doles Tautas namā jau ceturto reizi norisināsies Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra jauniešu gada balvas apbalvošanas ceremonija “Dzīve kā boksa rings”, kuru kā īstā boksa mačā vadīs un tiesās Jauniešu centra vadītāja Linda Vaškevica-Veita un novadnieks Māris Grigalis. Pasākuma īpašie viesi - Mis Latvija Linda Kinca un dziedātājs Justs Sirmais.

Šogad pasākuma idejiskā platforma ir stāstīt par to, ka jauniešu dzīve ikdienā visai bieži līdzinās kārtīgam cīņas mačam boksa ringā, kur uzvara ceļā uz panākumiem jāizcīna ik dienas. Un, lai arī citiem var likties, ka visi sasniegumi ikvienam jaunietim nāk viegli, tā nebūt nav. Katrs no viņiem iegulda daudz pūļu savā ikdienas darbā, lai sasniegtu rezultātus sportā, mākslā, mūzikā un citās dzīves jomā.

Šogad balvas tiks pasniegtas sekojošās nominācijas:

• Foršākais skolotājs - Daugmales pamatskolā, Ķekavas vidusskolā un Baložu vidusskolā;
  • Sportiskākais jaunietis - Daugmalē, Ķekavā, Baložos;
  • Talantīgākais jaunietis - Daugmalē, Ķekavā, Baložos;
  • Jauniešiem draudzīgākā ēdināšanas iestāde Ķekavas novadā;
  • Jauniešiem draudzīgākais deputāts;
  • Gada notikums 2016;
  • Jaunietis - gada brīvprātīgais;
  • Gada jaunietis 2016;
  • Jaunietis- novada lepnums 2016.

Lai noskaidrotu pretendentus balvu iegūšanai 15 nominācijās, februāra mēnesī norisinājās jauniešu anketēšana Ķekavas vidusskolā, Baložu vidusskolā un Daugmales pamatskolā, kurā piedalījās minēto skolu 5.-12. klašu skolēni. Tāpat jauniešiem, kuri nemācās Ķekavas novada skolās, bija iespējams aizpildīt anketu elektroniski. Kopumā tika aizpildītas 680 anketas.

Tiekamies, lai suminātu visus mūsu censoņus un lepnumus!

L.Vaškevica-Veita

Jaunatnes iniciatīvu centra vadītāja