Aktuālais brīvdienu ceļvedis

Kultūras pasākumu ceļvedis 10. - 12.martam piedāvā apmeklēt koru mūzikas koncertus un Danču vakaru Ķekavā, interešu kluba “Vecie draugi” pasākumu “Plaukst pirmais pavasara zieds” Katlakalnā un cirka izrādi “Oki-doki” Baložos.

Sporta pasākumu plānā iekļaujams LR dubultspēļu čempionāta novusā vīriešu pāriem pirmais posms un florbola čempionāta spēles Ķekavas sporta klubā.

Piektdien, 10.martā

Plkst. 19.00 Doles Tautas namā – zēnu koru koncerts “Nāc pie puikām”. Sadziedas Doles mūzikas skolas, Misas un Ķekavas vidusskolu zēnu kori

Sestdien, 11.martā

Plkst. 10.00 Ķekavas sporta klubā - LR dubultspēļu čempionāts novusā vīriešu pāriem - 1.posms

Plkst. 12.00 Katlakalna Tautas namā – interešu kluba “Vecie draugi” pasākums "Plaukst pirmais pavasara zieds". Ar muzikālu sveicienu uzstāsies LU vīru vokālais ansamblis “Dancis”

Plkst. 16.00 Ķekavas sporta klubā – Latvijas čempionāta spēle florbolā (siev.) Ķekavas Bulldogs FK Ķekava

Plkst. 18.00 Ķekavas kultūras namā – Koru mūzikas pavasara koncerts. Piedalās Ķekavas novada jauktais koris “Mozaīka”, vokālais ansamblis “Jūti”, Ādažu un Sējas novadu jauktie kori “Jumis” un “Sēja”

Plkst. 19.00 Doles Tautas namā – Ķekavas danču vakars. Spēlēs Rīgas danču kluba un Ķekavas muzikanti

Svētdien, 12.martā

Plkst. 12.00 Ķekavas sporta klubā - Latvijas čempionāts florbolā U11 (zēni) sabraukums

Plkst. 14.00 Ķekavas kultūras namā – cirka izrāde “Oki - doki”. Klaunu šovs ar izklaidējošu cirka programmu

Savukārt nākamo brīvdienu plānā iekļaujami vairāki lieli notikumi, tostarp Jauniešu gada balvas 2016 svinīgā apbalvošanas ceremonija, “Jaunā teātra” humora izrāde “Made in Latvia”, Otrā Lielā Stāstu nakts Katlakalnā grupas “Otra puse”, Dināras Rudānes koncerts Ķekavā un daudzi citi.

Sabiedrisko attiecību daļa

10.03.2017.